2. TEDEN UČENJA NA DALJAVO

Spoštovani starši!

Obveščam vas, da bodo ta teden, v času od 23. 3. do 27. 3. 2020, naši učitelji razredne in predmetne stopnje na podlagi 50. člena KPVIZ odsotni z dela zaradi elementarne nesreče. Ta teden bodo delali učitelji podaljšanega bivanja.

Ne glede na to, bodo otroci lahko nadaljevali z učenjem na daljavo, saj so učitelji v spletnih učilnicah pripravili naloge tudi za naslednje dni. Naloge za ta teden bodo otrokom dostopne od danes, 23. 3. 2020.

Tako bodo otroci nadaljevali z učno kondicijo, a ne bodo preobremenjeni, saj se zavedam, da imate doma tudi druge obveznosti in omejene dostope do opreme.

Spoštovani starši, vljudno prosim, da v omenjenem obdobju prekinete dnevno elektronsko komunikacijo s prej omenjenimi učitelji naše šole. Dnevno vam bodo ponovno na voljo v ponedeljek, 30. 3. 2020.

V tem času bodo vaši otroci postorili še tisto, kar je ostalo od preteklega tedna in umirjeno izpeljali zadolžene naloge, ki bodo posredovane bolj za utrjevanje, ponavljanje, branje in pisanje.

V kolikor bi vseeno potrebovali nasvet, ali komunikacijo, posredujem elektronski kontakt učiteljice, ki vam bo na razpolago preko elektronske pošte vsak dan med 9. in 12. uro, to je gospa Anka Lango, anka.lango@guest.arnes.si.

Vsakodnevno bodo učitelji podaljšanega bivanja v spletno učilnico podaljšanega bivanja objavljali aktivnosti za popestritev popoldnevov. Vabljeni otroci od 1. do 4. razreda.

Prihajajoči teden bo sicer manj aktiven za učitelje v smislu sodelovanja z učenci, bodo pa nabirali moči in se izobraževali.

V tem tednu vam bom posredovala tudi anketo, s prošnjo, da želimo dobiti povratne informacije o učenju na daljavo.

Ne smemo pozabiti, da je v danih razmerah na prvem mestu le naše zdravje.

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav.

Ravnateljica mag. Mateja Urbančič Jelovšek