Dan: 7. novembra, 2020

Rabljeni računalniki in tablice

Spoštovani donatorji,

želja učencev in staršev je bila, da učitelji izvajajo čimveč pouka v živo in s pripravljenimi posnetki. Učitelji so to upoštevali in bodo sedaj tudi v času samostojnega dela učencem za pomoč, na razpolago prek Teams učilnic. A je hitro nastal problem. Na šoli je 491 otrok, od tega 21 oddelkov in ko otroke razdelimo v skupine, to pomeni skupaj 25 skupin ob isti uri. Sedaj starši pišejo, da imajo dva, tri, štiri otroke in pouk v živo ob istem času. Učencem smo že razdelili 18 računalnikov. Sedaj iščemo donatorje, starše, …, ki imate morda rabljen računalnik ali rabljeno tablico in ste ju že zamenjali z novim…prej omenjena pa še delujeta in bi učencem prišla prav. Se priporočamo, da ga podarite šoli, mi pa potem učencem.

Vabljeni, da pišete ravnateljici na e-naslov: mateja.urbancic-jelovsek@guest.arnes.si ali pokličete na +386 1 470 04 12. Lahko tudi jutri, v nedeljo, med 8.30 in 11.30 uro. Računalnike ali tablice bi lahko prinesli že v nedeljo popoldne oziroma po dogovoru. V ponedeljek, ob 7. uri bi jih starši ali učenci že prevzeli.

V imenu učencev, iskrena hvala.

Ravnateljica mag. Mateja Urbančič Jelovšek

PREHRANA V ČASU POUKA NA DALJAVO

MOŽNOST TOPLEGA OBROKA MED POUKOM NA DALJAVO

Iz Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo prejeli okrožnico, katere vsebina se nanaša na zagotavljanje brezplačnega toplega obroka pri pouku na daljavo v času zaostrenih epidemioloških razmer. V sodelovanju z Mestno občino Ljubljana bomo v naslednjem tednu organizirali kuhanje toplih obrokov.

Brezplačni topli obrok – kosilo, pripada učencem, ki imajo v tem šolskem letu subvencionirano šolsko prehrano. Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino.

Učenci se morajo na obrok nujno prej prijaviti. S prijavo učenci/starši privolijo, da občina in šola podatke uporabita za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka.

Učenci oziroma njihovi starši topli obrok prevzamejo na naši šoli. Če bo premalo prijav, vam naknadno sporočimo, kje in kdaj bo možnost prevzema.

Prosimo za izpolnitev ankete, ki jo najdete na spodnji povezavi. Prijave podaljšujemo do ponedeljka, 9. 11. 2020, do 7. ure.

Anketa: https://1ka.arnes.si/a/3152

Objava sklepa MOL: